moře55
0 3 min 2 měsíce

 

V dnešní uspěchané době, kdy se někdy zdá, že svatby se staly více o právních formalitách a společenském statusu, než o lásce a spojení duší, je obtížné najít způsob, jak si opravdu užít tento významný den. Ale co kdybychom Vám řekli, že existuje způsob, jak si užít krásnou svatbu bez nutnosti splňovat všechny ty právní formality? Představujeme Vám naši službu – expres symbolické svatby v Chorvatsku.

Na vzdálenosti záleží

Pokud opravdu spěcháte a přesto chcete zaplatit jen základní cenu, vyplatí se Vám Istra a Kvarner.

V našem krásném regionu kolem Opatije, Rijeky a na Istrii se nabízí nádherná příroda, okouzlující historické lokality a romantické pláže, které poskytují dokonalé pozadí pro Vaše výjimečné chvíle. V této oblasti uskutečníme Vaše přání skutečně v krátkém čase ( i do 2 hodin ) a za nejvýhodnější cenu.

Co je vlastně symbolická svatba?

Jedná se o svatební obřad, který nemá právní platnost, ale slouží k vyjádření lásky a závazku mezi dvěma lidmi. Tento druh svatby nabízí neomezenou kreativitu a svobodu v plánování a organizaci, bez omezení právními předpisy.

Realizace během několika hodin kvet

My Vám nabízíme kompletní organizaci Vaší symbolické svatby v Chorvatsku. Vše zajistíme tak, aby byl Váš den naprosto dokonalý. A to vše můžeme realizovat během několika hodin, takže pokud toužíte po romantické svatbě v nádherném prostředí, a když neplánujete podstupovat veškeré právní formality, pak jsme tady pro Vás.

Tak neváhejte a spojte se s námi, abychom Vám pomohli zorganizovat tu nezapomenutelnou svatbu Vašich snů v Chorvatsku. Jsme si jisti, že budete s naší službou naprosto spokojeni a že to bude zážitek, který budete mít v paměti navždy.
Pokud budete mít další otázky ohledně naší služby, neváhejte se na nás obrátit. Budeme rádi, když Vám pomůžeme zorganizovat krásnou symbolickou svatbu v Chorvatsku.

 

 Děkujeme za sdílení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *